Se afișează postările cu eticheta muzica de rahat. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta muzica de rahat. Afișați toate postările
duminică, 12 iunie 2011
Campionatul olimpic de muzica proasta
Uitati de Fuego, de Greogorio de Romania sau de alti netalentati... Fetele astea ar castiga medalia olimpica la "afonie".
Cand fetele acestea "dragutze" canta nu se mai imperecheaza nimeni pe pamant, pasarile nu canta, iar fluturii se opresc din zbor. De ce? de groaza!!!!
miercuri, 13 aprilie 2011
Ce poti face cu banii de la tati
Mereu am visat cu ochii deschiși că tata este un oligarh rus... Eu nu am pic de voce, vreau sa fiu cantareț și, în general să fiu un dur.
Banii ma ajută, pot sa îmi iau un Lamborghini, să plătesc un studio să facă din vocea mea de măgar una cu sunet metalic (că mai mult nu se poate), îmi plătesc clip scump în LA și o scot pe Eve din papucii de casă să cânte cu mine...
În timpul liber îi plătesc pe Snoop, Fat Joe și alți cocarapperi de peste ocean să colaboreze cu mine și gata, devin cel mai mare rapper din Rusia.
PS Acum vedeți unde a greșit Fizz?
Banii ma ajută, pot sa îmi iau un Lamborghini, să plătesc un studio să facă din vocea mea de măgar una cu sunet metalic (că mai mult nu se poate), îmi plătesc clip scump în LA și o scot pe Eve din papucii de casă să cânte cu mine...
În timpul liber îi plătesc pe Snoop, Fat Joe și alți cocarapperi de peste ocean să colaboreze cu mine și gata, devin cel mai mare rapper din Rusia.
PS Acum vedeți unde a greșit Fizz?
luni, 21 martie 2011
Padurea din Romania
Veniti in Romania, in Transilvania... Avem tarfe siliconate cu mult Antares pe voce si cu ambitii mari de a fi cantarete internationale. Romania Wood, Hollywood... Mai degraba Bollywood...'
Sunt curios de ce Claudia Cazacu nu exista pentru presa mondena din Romania.
luni, 7 martie 2011
Cocalarilor, regele vostru s-a intors
Cocalarilor mici si mari idolul vostru s-a întors cu cea mai nouă producție a sa... Fizz Models. Același rap de căcat, fete multe (care ar trebui să eclipsese lipsa de talent a regelui gropilor de gunoi) și negativ compus parcă pe o orgă de doi lei...
Bine că îl avem postat pe youtube ca și străinii să se bucure de el și să comenteze: "wow, this erotic movie has crappy music!"
sâmbătă, 12 februarie 2011
Muzica de căcat
Omul îmbătrânește. Na că am scos și eu un truism ala Tudor Chirilă!!! Mai de căcat este atunci când îmbătrânește și își dă seama că nu și-a îndeplinit visul de o viață, acela de a cânta.
Brusc se trezește la 40+ de ani că vrea să fie vedetă sau super star (după caz) și se apucă să cânte ceva foarte penibil, bașca își mai târește și fetița la videoclipuri care sunt atât de căcat încât mare minune dacă nu rămâne traumatizată pe viață.
Cantautorul Siminică are o voce divină, mișcări de felină constipată și niciun fel de simț al penibilului. Sper să ajungă la Eurovision (sau măcar la MTV Europe)...
Omul vrea o lume mai bună... Nu și dacă tu vei continua să cânți căcaturile astea!!!
De acum încolo "Muzică de căcat" va fi rubrică permanentă nu de alta da prea sunt mulți.
Brusc se trezește la 40+ de ani că vrea să fie vedetă sau super star (după caz) și se apucă să cânte ceva foarte penibil, bașca își mai târește și fetița la videoclipuri care sunt atât de căcat încât mare minune dacă nu rămâne traumatizată pe viață.
Cantautorul Siminică are o voce divină, mișcări de felină constipată și niciun fel de simț al penibilului. Sper să ajungă la Eurovision (sau măcar la MTV Europe)...
Omul vrea o lume mai bună... Nu și dacă tu vei continua să cânți căcaturile astea!!!
De acum încolo "Muzică de căcat" va fi rubrică permanentă nu de alta da prea sunt mulți.
vineri, 11 februarie 2011
Crezi ca rezisti?
Este timpul, dragii mei să vă pregătesc pentru eventualitatea unei vieți post atomice. Adică se supară vreun dictator, face boom! trimite bomba atomică și ne vom trezi toți, ca MadMax bătându-ne pe ultima bucațică de benzină, chiar și așa cu scumpire. Trebuie să vă avertizez din timp, poate veți scăpa de radiații, poate veți reuși să supraviețuiți cu același regim de calorii pe care îl are acum un copil din Somalia, dar în mod sigur nu veți supraviețui programelor tv și muzicii viitorului.
Iată un exemplu de clip filmat în era post atomică (l-am descărcat eu folosind un ODC special care trage filme din viitor).
Iată un exemplu de clip filmat în era post atomică (l-am descărcat eu folosind un ODC special care trage filme din viitor).
Abonați-vă la:
Postări (Atom)